فیلتر فیلیتگارد

چرا فیلتر فیلیتگارد 

فیلتر فیلیتگارد یک برند جهانی است که طراحی، تولید و فروش فیلتر هوا، سوخت، هیدرولیک و روغن و همچنین محصولات فناوری شیمیایی برای تجهیزات گازوئیل و گازسوز را در سراسر جهان انجام می دهد. نمایندگی فیلتر فیلیتگارد از طریق شبکه ای متشکل از 600 تاسیسات توزیع کننده و مستقل متعلق به شرکت و بیش از 7200 نمایندگی در بیش از 190 کشور و منطقه به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

لوازم یدکی موتور کامینز

 

فیلتر فیلیتگارد

برای دریافت لیست قیمت فیلتر فیلیتگارد با فدرال فیلتر تماس بگیرید .

فیلتر هواکش فیلیتگارد

فیلتر هواکش فیلیتگارد

فیلتر هواکش فیلیتگارد : ورود هوای آلوده (گرد و غبار و کثیفی) باعث سایش موتور، کاهش عملکرد و هزینه تعمیر و نگهداری می شود. به همین دلیل است که فیلتر هواکش فیلیتگارد یکی از ضروری ترین الزامات برای عملکرد موثر موتور است. هوای تمیز برای حفظ سلامت و عمر طولانی موتورهای احتراق داخلی ضروری است .

فیلترهای هوا و محصولات فیلتراسیون فیلیتگارد بهترین راندمان موتور را تضمین می‌کنند، خروجی موتور را حفظ می‌کنند و با رعایت استانداردهای کیفیت و عملکرد مورد نیاز هر موتوری، مصرف سوخت را به حداقل می‌رسانند.

فیلتر ساکورا

فیلتر گازوئیل فیلیتگارد

فیلتر گازوئیل فیلیتگارد : حتی با توسعه سوخت‌های پاک‌تر، آلاینده‌ها همچنان یک نگرانی بزرگ هستند. فیلتر گازوئیل فیلیتگارد می تواند منجر به سایش اجزای انژکتور، سوخت بیش از حد، رسوبات، افزایش سایش نازل، کاهش عملکرد و کاهش راندمان سوخت شود. فیلتر سوخت فیلیتگارد بهترین فیلتر برای اجزای حساس سیستم سوخت را فراهم می کند و عملکرد موتور را افزایش می دهد.

فیلتر گازوئیل فیلیتگارد

برای دریافت لیست قیمت فیلتر فیلیتگارد با فدرال فیلتر تماس بگیرید .

فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد

فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد : برند Fleetguard طیف متنوعی از فیلترهای هیدرولیک را طراحی، توسعه و تولید می کند. طیف محصولات Fleetguard شامل محفظه فیلتر، سر فیلتر، کارتریج جایگزین، سر و مجموعه‌های چرخشی، عناصر فیلتر ارتقا/تعویض برای سیستم‌های هیدرولیک فشار بالا، متوسط و کم است که از این طریق از ماشین‌آلات صنعتی، قطعات و تجهیزات متحرک سنگین محافظت می‌کند. 

فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد

فیلتر روغن فیلیتگارد 

فیلتر روغن فیلیتگارد : توسعه بیشتر و پیشرفته‌تر موتورها و نیاز به رعایت استانداردهای آلایندگی بالاتر، دو مورد از مهم‌ترین عواملی است که باعث می‌شود روغن‌های ریزتر و مصنوعی نیز تولید شوند. این روغن‌های تازه توسعه‌یافته با کاهش قابل توجه سایش و پارگی قطعات موتور، تمیز کردن قطعات موتور، خنک‌کردن قطعات موتور، کاهش خوردگی و آب‌بندی محفظه‌های احتراق، نقش مهمی در نگهداری موتور دارند.

فیلتر روغن فیلیتگارد

برای دریافت لیست قیمت فیلتر فیلیتگارد با فدرال فیلتر تماس بگیرید .

افزایش عمر روغن و به حداقل رساندن تاثیر ذرات سایشی از اهداف آشکار سیستم فیلتراسیون است. با این حال، بهبود یکی از مزایای اصلی یک سیستم روانکاری سالم است. با از بین بردن موثر ذرات که باعث سایش در موتور می شوند، روغن موتور می تواند دوام بیشتری داشته باشد و بنابراین نیاز به تعویض روغن کمتری دارد، در نتیجه هزینه ساعت کار را کاهش می دهد. این به معنی خرابی کمتر و درآمد بیشتر است.

myfleetguard

6 دیدگاه دربارهٔ «فیلتر فیلیتگارد»

    1. سلام اقا مهرداد
      بله موجوده قربان با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایی تان کنند .

    1. سلام اقا کیوان
      بله موجوده با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایی تان کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن