فیلتر هیوندا

چرا فیلتر هیوندا ؟

فیلتر هیوندا در سال 1999 در کره جنوبی ثبت شد. فیلتر هیوندا به گسترش ارائه محصولات خود به دسته های جدید محصولات فیلتر ادامه داده است تا نیازهای مشتریان خود را به بهترین نحو برآورده کند. دسته بندی های جدید شامل؛ تجهیزات ساخت و ساز و معدن، کشاورزی، دریایی، صنعتی، HVAC و قطعات لوازم خانگی.

محصولات و لیست قیمت فیلتر هیوندا در تجهیزات کلاس جهانی ما تولید می شوند که کیفیت فوق العاده ای را ارائه می دهند و استاندارد مدیریت کیفیت IATF 16949 را رعایت می کنند.

فیلتر مان

فیلتر روغن هیوندا

عملکرد و مکانیسم فیلتر روغن هیوندا
همانطور که روغن در داخل موتور گردش می کند، به مرور زمان آلوده می شود.
یک فیلتر روغن این ناخالصی ها را حذف می کند تا از عملکرد روان موتور اطمینان حاصل شود.

همانطور که روغن در داخل موتور گردش می کند، به مرور زمان آلوده می شود. یک فیلتر روغن این ناخالصی ها را حذف می کند تا از عملکرد روان موتور اطمینان حاصل شود.

کیفیت فیلتر روغن را نمی توان صرفاً از روی ظاهر قضاوت کرد. فقط فیلتر روغن هیوندای اصلی به طور خاص برای خودروی شما طراحی و مهندسی شده است. هنگام رانندگی بدون مشکل، همیشه فیلتر روغن هیوندای اصل را بخواهید.

فیلتر گازوئیل هیوندا

عملکرد و مکانیسم فیلتر گازوئیل هیوندا
فیلتر گاروئیل از سایش داخل سیلندرها به ویژه در قسمت های بالایی جلوگیری می کند.
اگر فیلتر هیوندا به طور مرتب تعویض نشود، ممکن است با آلاینده ها مسدود شود و باعث محدودیت در جریان سوخت شود و باعث کاهش قابل توجه عملکرد موتور شود.

کیفیت فیلتر گازوئیل را نمی توان صرفاً از روی ظاهر قضاوت کرد. فقط فیلتر گازوئیل هیوندای اصلی به طور خاص برای خودروی شما طراحی و مهندسی شده است. هنگام رانندگی بدون مشکل، همیشه فیلتر گازوئیل هیوندای اصلی را بخواهید.

فیلتر هواکش هیوندا

عملکرد و مکانیسم فیلتر هواکش هیوندا
موتور برای کار کردن به مخلوطی دقیق از سوخت و هوا نیاز دارد. تمام هوا ابتدا از طریق فیلتر هواکش وارد سیستم می شود. این کثیفی و سایر ذرات خارجی موجود در هوا را گرفته و از ورود آنها به سیستم و احتمالا آسیب رساندن به موتور جلوگیری می کند.

کیفیت فیلتر هواکش را نمی توان صرفاً از روی ظاهر قضاوت کرد. فقط فیلتر هواکش هیوندای اصلی به طور خاص برای خودروی شما طراحی و مهندسی شده است. هنگام رانندگی بدون مشکل، همیشه فیلتر هواکش هیوندای اصلی را بخواهید.

فیلتر کابین هیوندا

عملکرد و مکانیسم فیلتر کابین هیوندا
گرد و غبار جمع شده در هر فیلتر هوای کابین باعث کاهش تدریجی جریان هوا در طول عمر کاری قطعه می شود و در نتیجه عملکرد موتور و مصرف سوخت ضعیف کاهش می یابد. عملکرد آن نیز ارائه جریان هوای بهینه به موتور است.

کیفیت فیلتر کابین را نمی توان صرفاً از روی ظاهر قضاوت کرد. فقط فیلتر کابین هیوندای اصلی به طور خاص برای خودروی شما طراحی و مهندسی شده است. هنگام رانندگی بدون مشکل، همیشه فیلتر کابین هیوندای اصلی را بخواهید.

 hyundai

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن