نمونه فیلترهای کوماتسو

 • 600-211-1231
 • 600-311-8321
 • 600-311-8222
 • 600-311-8293
 • 6128-81-7042
 • 07063-11046

لیست قیمت فیلتر کوماتسو

فیلتر کوماتسو

چرا فیلتر کوماتسو

فیلتر کوماتسو محلول هایی که برای مطابقت با بالاترین مشخصات کارخانه طراحی شده اند، فیلترهای سوخت، هوا، روغن و هیدرولیک را پوشش می دهند. برخلاف تصور رایج، آنها در واقع هزینه کمتری برای شما دارند زیرا رتبه بندی میکرون برتر و مواد با کیفیت بالاتر به شما امکان می دهد با خیال راحت فواصل بین تعویض فیلتر را افزایش دهید.

برای دریافت لیست قیمت فیلتر کوماتسو با فدرال فیلتر تماس بگیرید

فیلتر کومانسو

راه‌حل‌های فیلتر کوماتسو به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ذرات مضر را از بین ببرند و از اجزای ارزشمند با دقت بالا محافظت کنند. فیلترهای ما که هم برای کوماتسو و هم برای تجهیزات دیگر تولید می‌شوند، با استفاده از درجه‌ها و اندازه‌های مشخصی از مواد میکرونی تولید می‌شوند تا از فیلتر مؤثر بین فواصل زمان‌بندی‌شده نگهداری اطمینان حاصل شود.

فیلتر شور

نمانیدگی فیلتر کوماتسو

برای دریافت لیست قیمت فیلتر کوماتسو با فدرال فیلتر تماس بگیرید

فیلترهای گازوئیل کوماتسو

سوخت تمیز برای عملکرد موتور در کلاس بالا با فیلتر گاروئیل کوماتسو

فیلتر گازوئیل کوماتسو برای به دام انداختن ذرات ریز که می توانند باعث مسدود شدن و کوتاه شدن عمر نازل های انژکتور سوخت شوند، سوخت تمیز و بدون آلودگی را ارائه می دهند که برای به حداکثر رساندن عمر انژکتور و پمپ سوخت ضروری است. جداکننده های آب، آب و رسوبی را که ممکن است سوخت را از طریق تراکم در مخزن آلوده کند، جدا می کند.

فیلتر گازوئیل کوماتسو

فیلتر هواکش کوماتسو

با فیلتر هواکش کوماتسو عمر موتور را افزایش دهید

فیلتر هواکش کوماتسو اجازه ورود گرد و غبار به محفظه های احتراق را نمی دهد و عملکرد موتور را افزایش می دهد و باعث سایش جدی و گران قیمت سیلندرها و رینگ های پیستون می شود. فیلتر هواکش کوماتسو برای اطمینان از سوزاندن هوای تمیز موتورها برای حفظ عملکرد و افزایش عمر موتور طراحی شده اند.

فیلتر هواکش کوماتسو

برای دریافت لیست قیمت فیلتر کوماتسو با فدرال فیلتر تماس بگیرید

فیلترهای روغن کوماتسو

عملکرد موتور در کلاس بالا و طول عمر بالا با فیلتر روعن کوماتسو

با فیلتر روغن کوماتسو هنگامی که آلودگی، محصول جانبی احتراق و سایش موتور حذف شود، روغن آزاد است که کار خود را انجام دهد – برای حفظ عملکرد و عمر موتور. سیستم های فیلتر روغن کوماتسو از فیلتر بای پس، به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از فیلتر جریان کامل استفاده می کنند. این دوده و سایر محصولات جانبی را که معمولاً از طریق فیلتراسیون جریان کامل استاندارد استخراج نمی شوند، حذف می کند.

فیلتر روغن کوماتسو

برای دریافت لیست قیمت فیلتر کوماتسو با فدرال فیلتر تماس بگیرید

فیلترهای هیدرولیک کوماتسو

عملکرد عالی با فیلتر هیدرولیک کوماتسو

فیلتر هیدرولیک کوماتسو در مبدل گشتاور ماشین، گیربکس، فرمان و مدارهای هیدرولیک استفاده می شوند و تحت فشار و دمای بالا کار می کنند. روغن تنظیم شده تحت فشار از سوراخ های کوچکی در این مدارها عبور می کند و باید تمیز و عاری از ذرات ناشی از سایش باشد. فیلترهای هیدرولیک کوماتسو از فناوری فایبر گلاس برای فیلتر کردن ذرات ریز استفاده می کنند که از آلودگی روغن هیدرولیک جلوگیری می کند و عمر فیلتر هیدرولیک کوماتسو را افزایش می دهد.

فیلتر هیدرولیک کوماتسو

 

komatsu

 

4 دیدگاه دربارهٔ «فیلتر کوماتسو»

  1. سلام اقا هادی
   بله موجوده با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایی تان کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن