فیلتر ماهله

انواع فیلترهای ماهله

فیلتر ماهله برند آلمانی در سال 1920 افتتاح شد و هم اکنون در جهان 160 شعبه دارد و فدرال فیلتر افتخار این را دارید یکی از این شعب های فیلتر ماهله در جهان باشد .

فیلتر کابین ماهله

فیلترهای کابین MAHLE به طور قابل اعتمادی هوای تمیز را برای راننده و سرنشینان تامین می کند. گرد و غبار روی داشبورد و داخل کابین را کاهش می دهند و از مه گرفتگی خطرناک شیشه ها جلوگیری می کنند.

آنها همچنین بار روی دمنده را کاهش می دهند و از سیستم HVAC در برابر آلودگی محافظت می کنند. آسیب های جبران ناپذیری ممکن است به سیستم تهویه مطبوع یا گرمایش وارد شود. بنابراین فواصل تعویض توصیه شده توسط سازندگان خودرو باید همیشه رعایت شود. قانون سرانگشتی: هر 15000 تا 20000 کیلومتر. یک راننده فروش معمولی برای هر تعمیرگاه.

فیلتر گازوئیل ماهله

فیلترهای سوخت با کیفیت تجهیزات اصلی شرکت MAHLE از هر نظر جواب می دهد: در کوتاه مدت با حاشیه منصفانه و در دراز مدت با مشتریان راضی. این فیلترها در خودروهای سواری، اتوبوس ها، وسایل نقلیه تجاری، یدک کش ها، بیل مکانیکی و لودرهای چرخدار کار می کنند.

زیرا موتورهای تزریقی مدرن به سوخت های بسیار تمیز و همگن نیاز داشتند – که با کمترین ضربان ممکن عرضه می شد. اما آب و اجسام خارجی کوچک در طول تولید و حمل و نقل وارد سوخت می شوند. این می تواند باعث شود موتور از کار بیفتد و از کار بیفتد. از آنجایی که عملکرد کامل فیلتر بنزین بسیار حیاتی است، همه سازندگان خودرو و موتور تعویض منظم را در فواصل زمانی مشخص توصیه می کنند.

 

فیلتر هواکش ماهله

 

بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ خودرو و موتور به تخصص MAHLE برای فیلترهای هوا تکیه می‌کنند – به دلایل خوبی: عملکرد موتور، گشتاور، مصرف کم و حداقل آلایندگی نیاز به هوای خوب فیلتر شده دارند. و فیلترهای سلولزی (کاغذی) ما، پارچه های غیر بافته پلاستیکی یا ترکیبی از هر دو می توانند تقریباً همه چیز را به دام بیندازند. آنها تا 99.98 درصد از گرد و غبار سمی، دوده و ذرات لاستیک را جذب می کنند.

بهترین فیلترها تقریباً تمام ذرات بزرگتر از 3 میکرومتر را به دام می اندازند. این بدان معنی است که فیلترهای هوا MAHLE از سایش زودرس سوپاپ ها، سطوح سیلندر، رینگ های پیستون، یاتاقان ها و سایر اجزای موتور جلوگیری می کند. اما مراقب باشید: برای اینکه فیلترها به خوبی کار کنند، باید در فواصل زمانی تعیین شده توسط سازنده خودرو تعویض شوند.

 

به منظور محافظت از فیلترها در برابر رطوبت، درگاه ورودی طوری طراحی شده است که آب را تا حد امکان از عنصر فیلتر دور نگه دارد. اگر رطوبت به هر حال به فیلتر برسد، ما یک لایه محافظ دیگر اضافه کرده ایم. کاغذهای فیلتر ما با یک رزین مصنوعی مخصوص آغشته شده اند که مقاومت فیلتر در برابر آب و مواد شیمیایی را افزایش می دهد. مهره های چسب در پشت چین ها به عناصر فیلتر کمک می کند تا شکل خود را حفظ کنند.

 

فیلتر خشک کن ماهله

سیستم های پنوماتیک عمدتاً در خودروهای تجاری متوسط ​​تا سنگین یافت می شوند. این سیستم های پنوماتیک برای بسیاری از فرآیندهای کنترل و تنظیم – و معمولاً برای سیستم ترمز نیز استفاده می شود. کارتریج های خشک کن هوا از MAHLE عملکرد قابل اعتماد و ایمن این قطعات را تضمین می کنند. آنها رطوبت هوا را از بین می برند و در نتیجه از خوردگی در قسمت هایی مانند خطوط و مخازن جلوگیری می کنند. کارتریج های خشک کن هوا MAHLE و Knecht نیازهای تمام سازندگان بزرگ خودروهای تجاری را برآورده می کنند و حتی تا حدی از آنها فراتر می روند. به منظور تضمین عملکرد پنوماتیک، همه سازندگان خودروهای تجاری نیاز دارند که کارتریج های خشک کن هوا مربوط به ایمنی به طور مرتب تعویض شوند.

 

فیلتر روغن ماهله

MAHLE مدت‌هاست که فیلترهای روغن باکیفیت را برای بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ خودرو و موتور تولید می‌کند – و البته همین ماشین‌ها فیلترهای یکسانی را برای بازارهای بعدی تولید می‌کنند. این سطح بالای کیفیت دارای مزایای واضحی است: عملکرد قابل اعتماد، محافظت خوب از موتور و مشتریان راضی را تضمین می کند. با این حال، تنوع انواع به طور مداوم در حال افزایش است، زیرا معماری های جدید موتور اجازه می دهد فضای کمتر و کمتری در قسمت موتور وجود داشته باشد. حوزه های کاربرد از موتورهای بنزینی و دیزلی برای خودروهای سواری و وسایل نقلیه تجاری گرفته تا موتورسیکلت ها و موتورهای کوچک متغیر است. از آنجایی که روغن کاری بهینه یاتاقان ها در همه این موتورها بسیار حیاتی است، همه سازندگان خودرو نیاز دارند که فیلترهای روغن به طور مرتب تعویض شوند.

mahle

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن