فیلتر ولوو

چرا فیلتر ولوو

فیلتر ولوو : اگر موتور قلب ولوو است، پس فیلترها کبد و ریه های آن هستند. آنها تضمین می کنند که دستگاه شما در بهترین حالت باقی می ماند. فیلترهای اصلی ولوو که به طور گسترده برای تعامل هماهنگ با دستگاه ولوو شما آزمایش شده و بهینه شده اند، با بالاترین کیفیت پردازش، عملکرد عالی فیلتراسیون، تلفات فشار بسیار کم و ظرفیت نگهداری آلودگی بالا مشخص می شوند. فیلترهای ولوو را برای اطمینان از بهره وری و سودآوری بالا انتخاب کنید.

فیلتر مان

نمایندگی فیلتر ولوو

چرا از فیلترهای VOLVO استفاده کنیم؟

فواصل نگهداری طولانی، خرابی های کمتر و هزینه های نگهداری کمتر.
زمان کارکرد دستگاه ولوو خود را به حداکثر برسانید. آزمایش‌ها ثابت می‌کنند که فقط فیلترهای ولوو می‌توانند پتانسیل کامل دستگاه ولوو شما را ارائه دهند.
فیلترهای ولوو بهترین انتخاب برای کسب و کار شما هستند – آنها از قطعات در برابر ذرات مضر محافظت می کنند، سایش را کاهش می دهند و عمر مفید را افزایش می دهند فدرال فیلتر نمایندگی فیلتر ولوو آماده ارائه بهترین قیمت و محصولات به شما مشتریان عزیز است .

فیلتر ولوو

مهم ترین قسمت فیلتر

شما می توانید برای ارائه بالاترین کیفیت مواد و استانداردهای تولیدی روی فیلتر ولوو حساب کنید. مواد مورد استفاده در فیلترهای ولوو از الیاف سلولزی با کیفیت بالا تشکیل شده است. الیاف ریز یک ماده فیلتر متراکم با منافذ کوچک ایجاد می کند که کوچکترین ذرات را در خود نگه می دارد. الیاف درشت یک ماده فیلتر ضخیم و باز با منافذ بزرگ و توان عملیاتی بالا ایجاد می کنند.
طراحان مواد فیلتر، الیاف ریز و درشت را مخلوط می کنند تا جایی که مواد دارای درجه جدایی دقیق و توان خروجی مورد نظر برای هر نوع فیلتر شوند.
کاغذ فیلتر در فیلترهای بای پس ولوو که تحت فشار بسیار بالا کار می کنند، با الیاف مصنوعی تقویت شده است تا دوام کافی را تضمین کند.

فیلتر روغن ولوو

فیلتر روغن ولوو

فیلتر روغن ولوو طراحی و ساخته شده با استاندارد دقیق برای کاهش سایش اصطکاک با حذف ذرات مضر از قطعات موتوری ماشین ها . فیلتر روغن ساکورا باعث افزایش راندمان و طول عمر موتور می شود.

فیلتر هیدرولیک ولوو

فیلتر هیدرولیک ولوو

فیلتر هیدرولیک ولوو کمک به حذف ذرات معلق و حفظ روغن به طور مداوم برای حفظ عملکرد سیستم هیدرولیک ماشین در حال حرکت .پ

فیلتر سپرایتور ولوو

فیلتر سپرایتور ولوو

فیلتر سپرایتور ولوو یا جداکننده سوخت/آب آلودگی آب را حذف می کند تا اطمینان حاصل شود که فقط سوخت تمیز و خالص وارد موتور وسیله ی شما می شود .

volvo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن